HU | EN | DE
Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • ügyfelek fogadása, tanácsadás
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • ajánlatkészítés
  • rendelésfelvétel, rendelésrögzítés
  • szállítólevél, számla kiállítás
  • honlapok adminisztrációs feladatainak ellátása

Elvárások:

  • minimum 2 év ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • érettségi
  • gyakorlott számítógép használat (MS Outlook, Word, Excel)
  • integrált vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó tapasztalat
  • megbízható pontos munkavégzés
  • kiváló kommunikációs érzék
  • ügyfélközpontúság

Előny:

  • SAP Business One CRM moduljának gyakorlati ismerete
  • széfekkel, zárakkal kapcsolatos termékismeret
  • műszaki cikkek kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű cég
  • méltányos kompenzációs csomag
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • modern, kulturált munkakörnyezet
Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, fizetési igény és a pozíció megjelölésével, küldje el jelentkezését (motivációs levél, fényképes magyar nyelvű önéletrajz) a hr@bitforce.hu címre.
Hogyan dolgozunk?

Nem akkor állunk meg, amikor elfáradtunk, hanem akkor, amikor végeztünk.
A cég sikerének érdekében minden munkatársunk azzal tehet a legtöbbet, ha saját munkáját hatékonyan és eredményesen végzi. Az egyéni feladatkörök működésének fontos része a munkatársakkal történő együttműködés.
Egyéni erőfeszítéseink csak akkor hozhatnak tartós sikert, ha munkánkkal a cég teljesítményéhez szervesen járulunk hozzá, a csapat tagjaként dolgozunk.

Kit keresünk?

Képzett, szakmailag felkészült, illetve a pozíciónak megfelelő munkatapasztalattal rendelkező jelentkezőt.
A szakmai szempontokon túl pedig megfelelő hozzáállást, munkabírást, kitartást, pontosságot
és tanulási hajlandóságot.

Mit kínálunk?

Leginkább kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakört. Olyan munkakörnyezetet, ahol a munkát hatékonyan el lehet végezni és teret a konstruktív hozzáállásnak. Legtöbb pozíciónkban adott a továbbfejlődés lehetősége, ami alapvetően az egyéni teljesítménytől függ.
A munkát segítő, barátságos munkahelyi légkört, ahol munkatársaink egy csapat tagjának érezhetik magukat.