HU | EN | DE
Szerviz technikus

Feladatok:

  • széfek, páncélszekrények eseti hibaelhárítása, javítása
  • széfek, páncélszekrények ütemezett karbantartása
  • üzembe helyezés, kezelői oktatás elvégzése
  • részvétel a szállítási feladatok teljesítésében

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • biztonságtechnikai szerelő képesítés
  • személy-, vagyonvédelmi és magánnyomozói kamarai tagság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • pontosság, precíz munkavégzés
  • hosszú távú munkahelyi elképzelések

Előny:

  • páncélszekrények szervizelésében szerzett gyakorlat
  • elektroműszerész képesítés és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • méltányos kompenzáció
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • kulturált munkakörnyezet
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fizetési igény és a pozíció megjelölésével küldje el pályázatát (magyar nyelvű fényképes önéletrajz, biztonságtechnikai szerelői és kamarai tagsági igazolvány másolata) a hr@bitforce.hu email címre
Hogyan dolgozunk?

Nem akkor állunk meg, amikor elfáradtunk, hanem akkor, amikor végeztünk.
A cég sikerének érdekében minden munkatársunk azzal tehet a legtöbbet, ha saját munkáját hatékonyan és eredményesen végzi. Az egyéni feladatkörök működésének fontos része a munkatársakkal történő együttműködés.
Egyéni erőfeszítéseink csak akkor hozhatnak tartós sikert, ha munkánkkal a cég teljesítményéhez szervesen járulunk hozzá, a csapat tagjaként dolgozunk.

Kit keresünk?

Képzett, szakmailag felkészült, illetve a pozíciónak megfelelő munkatapasztalattal rendelkező jelentkezőt.
A szakmai szempontokon túl pedig megfelelő hozzáállást, munkabírást, kitartást, pontosságot
és tanulási hajlandóságot.

Mit kínálunk?

Leginkább kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakört. Olyan munkakörnyezetet, ahol a munkát hatékonyan el lehet végezni és teret a konstruktív hozzáállásnak. Legtöbb pozíciónkban adott a továbbfejlődés lehetősége, ami alapvetően az egyéni teljesítménytől függ.
A munkát segítő, barátságos munkahelyi légkört, ahol munkatársaink egy csapat tagjának érezhetik magukat.