HU | EN | DE

Raktáros

Feladatok:

  • áru és alkatrész átvétele, komissiózás, kiadás
  • cikkek átvizsgálása, azonosítóval való ellátása
  • tárhelyes raktári elhelyezés és kezelés
  • készletmozgás számítógépes nyilvántartása (SAP B1)
  • csomagolás, futárrendelés, kapcsolattartás
  • egyéb raktári munkák elvégzése

Elvárások:

  • integrált vállalatirányítási rendszer készletvezetés moduljának gyakorlati ismerete
  • raktáros munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • targonca vezetői jogosítvány
  • legalább középfokú, logisztikai végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Windows 7, Office 2013)
  • fizikai terhelhetőség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • hosszú távú munkahelyi elképzelések

Előny:

  • SAP B1 9.2 készletvezetés moduljának gyakorlati ismerete
  • irodaszerrel, széfekkel, zárakkal kapcsolatos termékismeret
  • műszaki cikkek, alkatrészek kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • méltányos kompenzáció
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • kulturált munkakörnyezet
Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, fizetési igény és a pozíció megjelölésével, küldje el jelentkezését (motivációs levél, fényképes magyar nyelvű önéletrajz) a hr@bitforce.hu címre.

Hogyan dolgozunk?

Nem akkor állunk meg, amikor elfáradtunk, hanem akkor, amikor végeztünk.
A cég sikerének érdekében minden munkatársunk azzal tehet a legtöbbet, ha saját munkáját hatékonyan és eredményesen végzi. Az egyéni feladatkörök működésének fontos része a munkatársakkal történő együttműködés.
Egyéni erőfeszítéseink csak akkor hozhatnak tartós sikert, ha munkánkkal a cég teljesítményéhez szervesen járulunk hozzá, a csapat tagjaként dolgozunk.

Kit keresünk?

Képzett, szakmailag felkészült, illetve a pozíciónak megfelelő munkatapasztalattal rendelkező jelentkezőt.
A szakmai szempontokon túl pedig megfelelő hozzáállást, munkabírást, kitartást, pontosságot
és tanulási hajlandóságot.

Mit kínálunk?

Leginkább kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakört. Olyan munkakörnyezetet, ahol a munkát hatékonyan el lehet végezni és teret a konstruktív hozzáállásnak. Legtöbb pozíciónkban adott a továbbfejlődés lehetősége, ami alapvetően az egyéni teljesítménytől függ.
A munkát segítő, barátságos munkahelyi légkört, ahol munkatársaink egy csapat tagjának érezhetik magukat.