HU | EN | DE

Kereskedelmi asszisztens

Feladatok:

  • kapcsolattartás a kül- és belföldi beszállítókkal
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • értékesítés támogatása, szaktanácsadás
  • logisztikai ügyintézés
  • célcsoportok igényeinek követése; versenytárselemzés
  • promóciós anyagok tartalmi előkészítése, kivitelezésének felügyelete
  • fordítások elvégzése, adatbázis-kezelés

Elvárások:

  • középfokú angol és német nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • számítógép alapos felhasználói ismerete (Win 7, Office 2013, erős Excel)
  • középfokú végzettség, műszaki érzék
  • jó elemző és szervezőkészség
  • önálló és csapatmunkára való alkalmasság
  • dinamikus, teljesítményorientált személyiség
  • pontosság, rugalmasság, kitartás

Előny:

  • hasonló pozícióban szerzett 1-3 év tapasztalat
  • műszaki termékekkel szerzett 1-3 év tapasztalat
  • felsőfokú végzettség (gazdasági)
  • SAP B1, vagy hasonló tapasztalat

Amit kínálunk:

  • méltányos kompenzáció
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • kulturált munkakörnyezet
Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, fizetési igény és a pozíció megjelölésével, küldje el jelentkezését (motivációs levél, fényképes magyar, angol és német nyelvű önéletrajz) a hr@bitforce.hu címre.

Mit kínálunk?

Leginkább kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakört. Olyan munkakörnyezetet, ahol a munkát hatékonyan el lehet végezni és teret a konstruktív hozzáállásnak. Legtöbb pozíciónkban adott a továbbfejlődés lehetősége, ami alapvetően az egyéni teljesítménytől függ.
A munkát segítő, barátságos munkahelyi légkört, ahol munkatársaink egy csapat tagjának érezhetik magukat.

Mikor jelentkezzen?

Pályázatát leginkább aktuálisan meghirdetett állásajánlatunkra érdemes elküldenie.
Amennyiben éppen nincs aktuális állásajánlatunk, általános jelentkezést is elküldhet a hr@bitforce.hu email címre. Pályázati anyagában nevezze meg a betölteni kívánt pozíciót, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, illetve tüntesse fel fizetési igényét.

Hogyan dolgozunk?

Nem akkor állunk meg, amikor elfáradtunk, hanem akkor, amikor végeztünk.
A cég sikerének érdekében minden munkatársunk azzal tehet a legtöbbet, ha saját munkáját hatékonyan és eredményesen végzi. Az egyéni feladatkörök működésének fontos része a munkatársakkal történő együttműködés.
Egyéni erőfeszítéseink csak akkor hozhatnak tartós sikert, ha munkánkkal a cég teljesítményéhez szervesen járulunk hozzá, a csapat tagjaként dolgozunk.