HU | EN | DE

Grafikus - adminisztrátor

Feladatok:

  • online grafikai feladatok elvégzése (grafikai tervezés, kivitelezés, site building)
  • programozóval történő közös munka
  • weboldalak rendeltetésszerű üzemelésének felügyelete
  • online kampányok anyagainak elkészítése, kiküldés
  • termékfotózás, képfeldolgozás
  • honlap- és hírlevél-adminisztráció (adatbázis gondozás)
  • kisebb offline grafikai feladatok elvégzése (nyomdakész)
  • nyomdai kivitelezés intézése

Elvárások:

  • minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • középfokú szakirányú végzettség
  • Adobe CS6 (Photoshop, Illustrator, Indesign, Dreamweaver) kiváló gyakorlati ismerete
  • termék-fényképezési tapasztalat
  • fejlett esztétikai érzék, kreativitás
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • hosszú távú munkahelyi elképzelések

Előny:

  • felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás
  • erős programozási ismeretek (HTML, CSS)
  • tördelési, szövegírási gyakorlat
  • AutoCad tapasztalat

Amit kínálunk:

  • megegyezés szerinti kompenzáció
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • kulturált munkakörnyezet
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (referenciaanyag + 5 db www.szefguru.hu webshopunkhoz illeszkedő saját készítésű aloldal, banner, illusztráció, stb. ; magyar nyelvű fényképes önéletrajz; motivációs levél), nettó fizetési igénye feltüntetésével, “grafikus” hivatkozással a hr@bitforce.hu email címre.

Mit kínálunk?

Leginkább kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakört. Olyan munkakörnyezetet, ahol a munkát hatékonyan el lehet végezni és teret a konstruktív hozzáállásnak. Legtöbb pozíciónkban adott a továbbfejlődés lehetősége, ami alapvetően az egyéni teljesítménytől függ.
A munkát segítő, barátságos munkahelyi légkört, ahol munkatársaink egy csapat tagjának érezhetik magukat.

Mikor jelentkezzen?

Pályázatát leginkább aktuálisan meghirdetett állásajánlatunkra érdemes elküldenie.
Amennyiben éppen nincs aktuális állásajánlatunk, általános jelentkezést is elküldhet a hr@bitforce.hu email címre. Pályázati anyagában nevezze meg a betölteni kívánt pozíciót, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, illetve tüntesse fel fizetési igényét.

Hogyan dolgozunk?

Nem akkor állunk meg, amikor elfáradtunk, hanem akkor, amikor végeztünk.
A cég sikerének érdekében minden munkatársunk azzal tehet a legtöbbet, ha saját munkáját hatékonyan és eredményesen végzi. Az egyéni feladatkörök működésének fontos része a munkatársakkal történő együttműködés.
Egyéni erőfeszítéseink csak akkor hozhatnak tartós sikert, ha munkánkkal a cég teljesítményéhez szervesen járulunk hozzá, a csapat tagjaként dolgozunk.